یکی از نظریه های دو کارگردان فیلم Avengers: Infinity War تایید شد!

جو روسو، یکی از دو کارگردان فیلم Avengers: Infinity War، یکی از نظریه‌های فیلم را قبول کرد.

یکی از نظریه‌های فیلم Avengers: Infinity Warمورد تایید واقع شده است. جو روسو، یکی از دو کارگردان جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول، در جمع دانش‌آموزان یکی از دبیرستان‌های آمریکا بیان کرد که در دنیای سنگ روح، کودکی شخصیت گامورا بوده است. در پاسخ به یکی از کاربران ردیت، او صحنه ملاقات تانوس با گامورا در دنیای دیگر را تایید کرد که در دنیای سنگ روح جریان داشته است و بدین ترتیب یکی از نظریه‌های محبوب فیلم مورد تایید واقع شد. جو روسو میگوید:

بله، به طور کلی این دنیای سنگ روح است که در آن همه چیز نارنجی رنگ نمایش داده میشود. پس از اینکه تانوس با بشکن زدن از قدرت سنگ‌ها استفاده می‌کند، وارد سنگ روح می‌شود و زمانی که او داخل سنگ روح می‌رود، یک گفتگوی کوتاه با نسخه دیگری از گامورای خود دارد.

در ادامه این دانش‌آموز سوالی در مورد اینکه آیا گامورا در درون سنگ روح زنده بود یا خیر، پرسید. جو روسو در جواب گفت:

در واقع بله. این بخش یکی از تلاش‌های ما محسوب میشد؛ چرا که ما نمی‌خواستیم یک شخصیت خبیث دو بعدی یا سه بعدی داشته باشیم. هر خبیثی قهرمان داستان خود است و به‌عنوان یک شخصیت دیوانه، روانپریش، بی‌رحم و خشن، اگر با ماجراجویی عاطفی تانوس همراه شوید شاهد یک شخصیت شرور پیچیده خواهید بود. او به همه چیز اهمیت می‌دهد و دارای برنامه پیچیده‌ای نیز هست و او باید همه چیز را برای به‌دست آوردن آن بپردازد. او در پایان اضافه کرد که هزینه آن همه چیز بوده است و او به تنها کسی که علاقه داشت، گامورا بود و به همین دلیل ما او را در پایان فیلم قرار دادیم. من فقط می‌خواهم تکرار کنم که مخاطبان احساس واقعی او را درک می‌کنند؛ حتی اگر او یک هیولا باشد.

با این حال، نمیتوان با قطعیت گفت که گامورایی که در دنیای سنگ روح وجود داشته بتواند دوباره به دنیای واقعی بیاید، اما بخشی از این نظریه که معتقد است ۵۰ درصد از مردم عالم هستی که با بشکن تانوس از بین رفتند، اکنون در دنیای سنگ روح حاضرند، تایید یا تکذیب نشده است و احتمالا در قسمت چهارم فیلم Avengers (انتقام جویان) به این سوال پاسخ داده شود. فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) برای اکران در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) ‌آماده شده است.

146 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *