منتظر قسمت جدید فیلم جیمز باند باشید

به تازگی اطلاعاتی از قبیل کارگردان، بازیگر، زمان شروع فیلمبرداری و اکران قسمت جدید فیلم جیمز باند در دسترسمان قرار گرفته است .

اطلاعات موجود بیانگر تایید رسمی ساخت فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) است. باربارا براکلی و مایکل ویلسون، تهیه کنندگان این فیلم رسما بازی دنیل کریگ را برای بار دیگر در نقش جیمز باند در این فیلم تایید کردند و قسمت جدید فیلم James Bond را دنی بویلکارگردانی میکند، او که برای کارگردانی فیلم Slumdog Millionaire (میلیونر زاغه‌نشین)  موفق به دریافت جایزه اسکار خواهد بود. در بیانیه‌ای منتشر شده توسط ددلاین، آن‌ها از حضور بویل و کریگ در این فیلمبسیار خوشحال هستند و اعلام کردند که این فیلم در سال ۲۰۱۹ به روی پرده ی سینما خواهد رفت. James Bond 25 در دسامبر امسال (آذر) فیلمبرداری میشود. در آن‌ بیانیه مشترک براکلی و ویلسون گفتند:

خرسندیم که عنوان کنیم که دنی بویل قرار است کارگردانی سری جدید فیلم James Bond را بر عهده داشته باشد و دنیل کریگ برای بار پنجم قرار است نقش جیمز باند را در ۲۵امین قسمت این مجموعه بازی کند. ساخت فیلم Bond 25 (باند ۲۵) از دسامبر امسال در استودیوهای فیلمسازی پاینوود شروع می شود.

قبل تر از این سم مندس کارگردانی دو قسمت قبلی مجموعه جیمز باند را که شامل فیلم Spectre (اسپکتر) و فیلم Skyfall (اسکای‌فال) می‌شود عهده دار بوده است.قبل تر در سال ۲۰۱۶ اعلام کرده بود دیگر فیلمی از این مجموعه را کارگردانی نمی‌کند. همچنین با توجه به بیانیه منتشر شده MGM، شرکت یونیورسال پیکچرز وظیفه انتشار فیلم James Bond 25 را در سراسر جهان بر عهده خواهد داشت و جانشین شرکت سونی پیکچرز شده است. به علاوه شرکت Annapurna وظیفه انتشار این فیلم را در آمریکای شمالی بر عهده خواهد داشت. علاوه بر فیلم Slumdog Millionaire، فیلم Steve Jobs (استیو جابز)، فیلم Trainspotting (رگ‌بازی) و فیلم ۱۲۷Hours، دیگر فیلم‌هایی هستند که بویل کارگردانی آن را بر عهده داشته است.

فیلم James Bond 25 که با نام دیگری منتشر می شود قرار است در تاریخ۱۷ آبان سال بعد (۱۳۹۸) به روی پرده ی سینما برود. فیلمبرداری این فیلم از تاریخ ۳ دسامبر امسال (۱۲ آذر) فیلمبرداری می شود. بویل با جان هاج، علاوه بر کارگردانی، نامزد دریافت جایزه اسکار برای نویسندگی فیلم Trainspotting شده بود، فیلمنامه این فیلم James Bond 25 را نیز می نویسد.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://www.gamespot.com/articles/new-james-bond-movie-confirms-oscar-winning-direct/1100-6459201/”]gamespot[/button]

 

105 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *