سردار بهمن کارگر:بعضی ها نامه می‌نویسند به رییس جمهور که بهروز وثوقی را بیاورید. آیا اینها از روی خانواده شهدا خجالت نمی‌کشند؟

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: بعضی ها نامه می‌نویسند به رییس جمهور که بهروز وثوقی را بیاورید. آیا اینها از روی خانواده شهدا خجالت نمی‌کشند؟

به گزارش دوفصل به نقل از انتخاب، نشست خبری سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با گروهی از اصحاب رسانه امروز در ساختمان راهیان نور برگزار شد.

به نقل از فارس، بهمن کارگر با بیان اینکه متاسفانه این روزها متن هایی  منتشر می شود که آدم متحیر میماند، افزود:

عده ای افراد معلوم الحال و فاسد را الگوی سینمای ایران معرفی می‌کنند.

وی در ادامه بیان کرد:

باید ببینیم ما برای چه انقلاب کردیم و چه کسانی بودند که اداره کننده کاباره ها بودند؟ خدا میداند اگر در کشور انقلاب نمی‌شد دیگر خبری از دین در کشور نبود.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ادامه نیز بیان داشت:

حال بعضی ها نامه می‌نویسند به رییس جمهور که بهروز وثوقی را بیاورید. آیا اینها از روی خانواده شهدا خجالت نمی‌کشند؟ این عنصر فاسد یعنی بهروز وثوقی عنصر طاغوت بود. بروید ببینید فردین چه صحبت هایی در مورد او بیان می‌کند.

وی در ادامه اضافه کرد:

اصلا چه کسی مانع آمدن او به کشور بوده و اصلا چه کسی باعث رفتن او شد؟ وثوقی پرونده قضایی و شاکی خصوصی دارد و علیه شهدا آثاری ارائه کرده است.

این همه بازیگر که بعد از انقلاب کارشان را ادامه دادند و کسی جلوی آنها را نگرفت. سوال اینجاست که الان مشکل سینمای ایران نبود بهروز وثوقی است؟

گاها بعضی از مسئولین نادان هم با آنها همراهی می‌کنند. باید برای سینمای ایران عزاداری کرد اگر الگو و آقایش امثال اینها هستند.

ما به دنبال حکومت اسلامی هستیم نه هنر فاسد. عده ای از بازیگران مراسم افطار رییس جمهور را به دلایل اقتصادی رد می‌کنند و در آخر می گویند خواستار آمدن وثوقی هستیم.

انها که اغلب هم بازیگرهای دست چندم هستند می‌گویند آزادی بیان نیست، اگر نبود شما جرات می‌کردید به رییس جمهور چنین نامه ای بنویسید؟ من به آنها می‌گویم اگر می‌خواهید بدانید آزادی بیان یعنی چه به موزه عبرت بروید و ببینید وقتی شما سکوت می‌کردید و سرتان به دربار گرم بود چه بر سر جوانان این مردم می آوردند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه این افراد بعضا به صدا و سیما نیز انتقاد می‌کنند اظهار داشت:

آیا روزنامه هایی که صحبت های این چنینی را تیتر می‌کنند، همین قدر پیگیر مسائل مستضعفین و خانواده شهدا هم هستند؟

کارگر در ادامه اضافه کرد:

 بعضی از مسئولین هم نمی‌دانم به خاطر رای یا چه از این ها دفاع می‌کنند. اگر مردند از سینمای ایران و این همه جوان هنرمند شریف که کم هم نیستند دفاع کنند. هنرمندان مشکلاتی چون بیمه هم دارند.

وقتی جوانان ما به خاک و خون کشیده می‌شدند همین به اصطلاح الگو ها رفته بودند خارج از کشور دنبال عیش و نوش خودشان بود. حالا آمده اند مدعی چه شده اند؟

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: در خصوص هنر و سینما انتظار می‌رود هنرمندان متعهد به پا خیزند. در مورد آقای ملک مطیعی هم ایشان توبه کردند و به راحتی در نظام زندگی کردند، حالا دلیل نمی‌شود که او را روی سر خودمان هم بگذاریم.

کارگر بیان داشت: مگر همین ها خانم گوگوش را نیاوردند ایران؟ چه کرد؟ دوباره برگشت و به فسادش ادامه داد. آن وقت یکی از مسئولین هم می‌گوید آقای ملک مطیعی آمد از انقلاب تعریف کرد ای کاش می گذاشتیم پخش شود! مگر ما اینقدر بدبخت شدیم نیازمند این تعریف ها باشیم؟

وی گفت: بعضی ها هم نقش اپوزیسیون گرفتند و دائم از نظام سوال می‌کنند! آیا غیر از این است که شما خودتان هم از نظامید و اگر قصوری هست از بی عرضگی خودتان است؟

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه روی صحبت من با جناح خاصی نیست، افزود:

اغلب هم مسئولان جا خالی می‌دهند و همه چیز را می‌گذارند روی دوش رهبری.

وقتی اوضاع در موضوعی دچار اشکال می‌شود همه می‌گویند ببین نظام چه کرده؟ اما وقتی در جایی موفق می‌شویم همه خودشان را مطرح می‌کنند.

درود بر امام و درود بر مقام معظم رهبری که ایی کشتی پر تلاطم را حفظ کردند بر خلاف کسانی که آدم نمی‌فهمد دقیقا چه می‌گویند.

آحاد مردم ایران همه پشتیبان نظام و تحت رهبری آیت الله خامنه ای هستند اما از مسئولین هم انتظار می‌رود همینطور باشند. همانطور که وقتی امام سخنی می‌فرمودند افرادی مثل شهید بهشتی، هاشمی رفسنجانی و … بودند که سخنان ایشان را برای مردم تبیین می‌کردند.

امسال به کوری چشم دشمن چهل سالگی انقلاب را با سرافرازی جشن می‌گیریم. ما افتخار داریم سوریه و عراق را نجات دادیم و حزب الله از انقلاب ما الگو گرفته است. فلسطین هم با همین الگو آزاد خواهد شد.

114 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *