تهیه‌کنندگی و بازی جرد لتو در فیلم «جوکر»

بازی جرد لتو بازیگر نقش‌ «جوکر» در فیلم «جوخه انتحاری» ساخته دیوید آیر بسیار محتمل است. به گزارش هالیوود ریپورتر،  در حال حاضر استودیوی برادران وارنر مراحل اولیه تولید پروژه‌ای مستقل بر اساس داستان ضد قهرمان بتمن را به انجام میرسانند و فعلا نگارش میشود.

طبق نوشته های هالیوود ریپورتر، همانطور که لتو ۴۶ ساله دوباره در نقش «جوکر»بازی میکند قصد دارد تهیه‌کنندگی اجرایی این پروژه را نیز برعهده دارد. این فیلم جداگانه به عنوان محصولی در جهان سینمایی «جوخه انتحاری» ساخته خواهد شد. فیلم دیوید آیر محصول سال ۲۰۱۶، توانست با ترکیب کردن شخصیت‌های شرور کتاب‌های مصور دی سی ،ضد قهرمان‌های این مجموعه داستانی را روایت کند. ساخته آیر با نقش‌آفرینی ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو بیش از ۷۴۶ میلیون دلار در گیشه دنیا فروخت.

این جدیدترین پروژه سینمایی دی سی محسوب میشود که وارنرها در حال ساختن هستند و  شخصیت جوکر و دیگر شخصیت‌های شرور دی سی محوریت اصلی داستان را تشکیل میدهند. این استودیو پیش‌تر تولید فیلم سرگذشت جوکر را انجام داده که قرار است به کارگردانی تاد فیلیپس و با حضور احتمالی خواکین فینکس در نقش جوکر فیلمبرداری شود.

وارنرها همزمان در حال انجام چندین پروژه دیگر هم هستند که میتوان از میان آنها به فیلمی که حول محور شخصیت هارلی کویین میچرخد و نقشش را مارگو رابی در «جوخه انتحاری» بازی کرده است، اشاره کرد. یک فیلم هم قرار است تهیه شود که موضوع متمرکز بر هر دو شخصیت در کنار هم خواهد بود و به عنوان فیلم جوکر/ کویین خوانده میشود.

137 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *