شب‌های برره ۲ در راه است

شب‌های برره ۲ به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی برادران قاسمخانی در راه است.

میتوان به جرعت سریال شب‌های برره را به کارگردانی مهران مدیری یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تاریخ تلویزیون ایران نامید. این سریال داستان یک خبرنگار به‌نام کیانوش استقرارزاده‌ را روایت میکند که اتفاقاتی دست به دست هم میدهند تا او سر از روستای خیالی برره درآورد. سریال شب‌های برره به دلیل استفاده از عناصری مانند اغراق، شوخی‌های جدی و البته بیان مسائل اجتماعی، توانست نظر تمام ایران را به خود جلب کند. چندی پیش مصطفی احمدی، تهیه کننده برنامه دورهمی خبر از احتمال اینکه مهران مدیری دنباله یکی از سریال‌هایش را تولید کند، داد. مدتی پیش نیز عکسی از مهران مدیری، سیامک انصاری، امیرمهدی ژوله و برادران قاسمخانی در صفحات مجازی دیدیم که این عکس تیم نویسندگان این سریال را که همان نویسندگان سابقش هستند را فاش می‌کند. از همان زمان احتمال ساخت شب‌ های برره ۲ بسیار زیاد شد.

به تازگی ساعد هدایتی، بازیگر نقش جان نصار در سریال شب‌های برره با اشاره به تولید ادامه سریال شب‌های برره، اعلام کرده است:

سریالی که مهران مدیری میخواهد آنرا دوباره بسازد و جزو پربیننده ترین سریال های قدیمی او محسوب میشود، «شب های برره» است. پیمان و مهراب قاسم خانی نویسندگان این اثر خواهند بود. به من هم برای حضور در این سریال پیشنهاد شده و ان‌شاالله به زودی شروع میکنیم.

 

151 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *