واکنش بازیگر افغان به جنایت خمینی شهر : چه چیز باعث می‌شود انقدر بی رحم باشیم؟

دیشب اخبار از خبر وحشتناکی مطلع شدیم. یک دختر بچه ۵ ساله افغانی توسط سه مرد در شهرستان خمینی شهر مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و او را در خرابه‌ای انداختند. با انتشار این خبر برای بسیاری از کاربران حادثه‌ای که برای ستایش قریشی افتاد، یادآور شد و آنها نسبت به این موضوع واکنش بسیار منفی داشتند. امروز فرشته حسینی بازیگر افغانی فیلم‌های «رفتن» و «سونامی» از طریق یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود از مخاطبان پرسید که آیا نژاد باعث می‌شود که انسانیت را کنار بگذاریم؟

فرشته حسینی در ابتدا خبر تجاوز سه مرد به یک دختر بچه افغانستانی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت : «من فرشته حسینی در ایران به دنیا آمده ام از پدر و مادری افغانستانی. چی موجب میشود این تفکر که به من نباید حقوق انسانی تعلق بگیرد در ذهن ها ایجاد شود؟ چه کسی تصمیم گیرنده است که اجازه داشتن عزت نفس، حقوق برابر و آرامش به من تعلق نگیرد؟ چه چیزی موجب میشود زمان مسخره کردن کسی به او بگویید «مثل افغانستانی‌ها» است؟»

او در ادامه گفت: « چه چیزی در من وجود دارد که شما را انقدر اذیت میکند؟ به چه دلیلی به من بی احترامی کنید؟ چه چیز باعث می‌شود انقدر بی رحم باشیم نسبت به هم؟ نژاد؟! چه کسی این مرزهای احمقانه را بین ما گذاشته است؟»

حسینی در پایان بیان کرد: «این مرزها نمیتواند تعیین کننده ی دوست داشتن یا تنفر به دیگری شود بدون اینکه ارتباطی برقرار باشد. هیچ مرزی قادر نیست مانع عشق ورزیدن و احترام شود»

155 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *