فیلم داستان مامور مخفی مسلمان اف‌بی‌آی توسط سازندگان “MR Robot” ساخته می‌شود

رامی مالک ستاره سریال تحسین‌شده «آقای ربات» و سام اسماعیل سازنده این سریال در حال انجام مراحل ساخت پروژه جدید هستند. همکاری مالک و اسماعیل برای ساخت فیلمی از داستان مامور مخفی مسلمان پلیس فدرال امریکا (اف بی آی) است. این فیلم سینمایی الهام گرفته از کتاب خاطرات تامر النوری و کوین مارر با عنوان «افراطی امریکایی» است.

به نوشته هالیوود ریپورتر، امتیاز اقتباس سینمایی از این کتاب از آن استودیوی یونیورسال است. شخصیت اصلی این فیلم را مالک بازی میکند. علاوه بر این، هر دو نفر به عنوان تهیه‌کننده این پروژه سینمایی نیز خواهند بود.

کتاب «افراطی امریکایی» (American Radical) که اکتبر گذشته انتشار یافت، داستان النوری -نام مستعار یک مسلمان امریکایی-  را روایت می کند که بعد از سال‌ها خدمت به عنوان مامور پلیس به دنبال حادثه یازده سپتامبر به یگان ضد تروریسم امریکا میپیوندد. این کتاب در تلاش بیان موانع او به عنوان یک میهن‌پرست مسلمان و همین‌طور نفوذش به القاعده است.

مالک و اسماعیل در سال‌های گذشته توانستند سریال موفق «آقای ربات» را برای شبکه «یو اس ای نتورک» را تولید کنند. این سریال توانست جایزه گلدن گلوب و جایزه تلویزیونی امی را به اختیار خود در آورد و چهارمین فصل آن از اواخر ۲۰۱۸ آماده اکران می‌شود.

 

113 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *