منتظر فصل سوم سریال “۱۳ دلیل برای…”(۱۳ Reasons Why) باشید

نتفلیکس ساخت فصل سوم «۱۳ دلیل برای…» را تایید کرده است.  کم‌تر از سه هفته بعد از منتشر شدن فصل دوم این سریال در ۱۸ ماه مه این تصمیم گرفته شد. مثل روال دو فصل پیشین، فصل سوم هم ۱۳ قسمت دارد و شروع آن از اواخر ۲۰۱۸ خواهد بود. پخش فصل جدید این سریال برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است.

برایان یورکی سازنده فصل سوم خواهد بود. یورکی و سلنا گومز خواننده معروف موسیقی پاپ امریکا به همراه تام مک کارتی، مندی تیفی، جوی گورمن و استیو گالین تهیه‌کنندگان اجرایی این اثر هستند. این سریال اقتباسی تولید مشترک «پارامونت تلویژن» و «انانیمس کانتنت» محسوب میشود.

اتفاقات بعد از مرگ هنا در فصل دوم روایت میشود. دبیرستان «لیبرتی های» خود را برای دادگاه آماده میکند. یک سری عکس‌های پلوراید رازی سر به مهر و منزجرکننده را برای کلی و هم‌کلاسی‌هایش آشکار میکنند و برای مخفی کردن آن سعی بر طرح کردن نقشه ای توطئه‌آمیز دارند.

«13 دلیل برای...» (13 Reasons Why)
«۱۳ دلیل برای…» | ۲fasl.com

فصل اول «۱۳ دلیل برای…» (۱۳ Reasons Why) الهام گرفته از رمانی به همین نام نوشته جی اشر است(ترجمه این کتاب در ایران هم انتشار یافته است). با این حال، خط داستانی فصل دوم بسیار متفاوت با رمان اشر است و داستانی اوریجینال را بیان می کند.

 

179 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *