افزایش۳۰درصدی قیمت بلیت سینما به بهانه فوتبال!

بعد از اینکه قیمت بلیت سینماها در کمتر از ۳ ماه ۲۵درصد بالا رفت و به ۱۵هزارتومان به بهانه سال جدید صعود کرد، حالا به بهانه پخش مسابقات فوتبال در سینماها، قیمت بلیت سینماها ۳۰درصد افزایش خواهد یافت و هر که مایل به تماشای فوتبال در سینما باشد باید برایش ۲۰هزارتومان بپردازد!!

به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری محمدقاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران رقم بلیت مسابقات فوتبال به «ایلنا» اعلام کرد و گفت: قیمت پیشنهادی سینماداران برای هر سانس برای هر نفر ۲۰ هزار تومان لحاظ میشود البته امکان تغییرات در قیمت وجود دارد اما قطعاً از ۲۰ هزار تومان بیشتر نمی‌شود. باید از طریق اینترنت برای خرید بلیت مسابقات اقدام نمایید و زنان، مردان و خانواده‌ها قادر خواهند بود در کنار یکدیگر مسابقات فوتبال را در سینماها ببینند.

اشرفی درباره سالن های پخش مسابقات فوتبال بیان کرد: همه سالن‌های سینما در اختیار این مسابقات خواهند بود اما برای پردیس‌های سینمایی و سینماهایی که دارای چند سالن هستند، محدود کرده‌ایم. پردیس‌های سینمایی که مثلاً ۵ سالن دارند فقط قادر به نمایش مسابقات در ۲ سالن سینما خواهند بود.

اشرفی با بیان اینکه جدول تعیین سالن‌های سینمایی به‌زودی به اشتراک گذاشته میشوند افزود: در سینماهای  سرگروه، سالنی که به عنوان سرگروه شناخته میشود، مسابقات فوتبال را پخش نمیکند و فقط در سالن‌های زیرگروه مسابقات نمایش داده میشوند. در پردیس‌های سینمایی نیز سالن سرگروه اجازه نمایش مسابقات فوتبال را ندارد بلکه باید سالن دیگری این کار را انجام دهد.

محمدقاصد اشرفی اعلام کرد: مجوز نمایش مسابقات جام جهانی روسیه در سالن‌های سینمایی ازطرف وزارت ارشاد صادر شده و تا الان اجازه ی پخش ۶ مسابقه داده شده است. از این ۶ مسابقه، ۳ مسابقه  بازی‌های ایران اختصاص است و در مورد ۳ بازی دیگر هنوز نمیتوان چیزی گفت. رایزنی‌های لازم با نیروی انتظامی پایان یافته و نیروی انتظامی با برگزاری این برنامه در سینماها کاملا موافق است اما ما همچنان باید منتظر باشیم تا مجوز رسمی و مکتوب از طرف نیروی انتظامی صادر شود.

102 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *