جوانا لاملی در ایران؛ ساخت مستند «جاده ابریشم جوانا»

جوانا لاملی بازیگر و فعال اجتماعی به ایران آمده است تا از مجموعه‌ٔ مستند «جاده ابریشم جوانا» اپیزودی بسازد. این مجموعه مستند کشورهای جاده ابریشم را توضیح میدهد و از آن تا به حال اپیزودهایی از ژاپن، هند، لبنان و … دیده ایم که موفق به جذب طرفداران بسیاری در بریتانیا شده است.  او همچنین دبداری با بهرام رادان در پشت صحنه فیلم «سونامی» داشت.

شبکه آی‌تی وی (ITV) انگلیس همراه با فرزاد پاک اپیزود در حال اماده سازی جاده ابریشم ایران برای اکران در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ هستند و در این اپیزود کشور ایران را مورد بررسی قرار میدهند.

جوانا لاملی که بخاطر دعوت بهرام رادان ستاره سینمای ایران به پشت صحنه آخرین فیلم این هنرمند رفته قصد دارد آغاز این اپیزود با سینمای ایران باشد.

جوانا لاملی ۷۳ ساله تاکنون با کارگردانانی چون تیم برتون، مارتین اسکورسیزی و …کار کرده است و جوایز متعددی هم از فستیوال‌های بین المللی به اختیار خود دراورده است. در این مجموعه قصد دارد از طریق سفر به شهر های زیبای ایران مانند کاشان، اصفهان، یزد و شیراز برای بازدید از تخت جمشید و بسیاری از بناهای تاریخی و ارزشمند ایران ، به مردم انگلیس ایران را نشان دهد

187 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *