۳۰ دقیقه اضافه به فیلم Avengers: Infinity War با موضوع گذشته تانوس

طبق اخبار اخیر، نسخه بلوری فیلم Avengers: Infinity War امکان دارد ۳۰ دقیقه به آن اضافه شده باشد که حول محور گذشته تانوس است.

اواخر ماه اردیبهشت امسال ،تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی و خانگی فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) توسط مارول استودیو تایید شد. در ابتدا نسخه دیجیتالی روی سرویس‌های دیجیتالی در تاریخ ۳۱ جولای امسال (۹ مرداد) می آید. ادامه ی نسخه خانگی این فیلم دارای نسخه بلوری، ۴K و DVD است و همینطور ۱۴ آگوست امسال (۲۳ مرداد) به بازار می آید. ممکن است نسخه بلوری و طولانی‌تر فیلم Avengers: Infinity War نیز به بازار عرضه شود. جیم استارلین، خالق شخصیت تانوس، در مصاحبه با وب‌سایت کولایدر گفت که شخصیت تانوس در این فیلم۳۰ دقیقه بیشتر به روی پرده دیده میشود.

همانطور که استارلین میگوید، این ۳۰ دقیقه روایت گذشته شخصیت تانوس است و برادران روسو میخواهند که این ۳۰ دقیقه را که به دلیل طولانی بودن و کاهش سرعت فیلم اکران نکنند، ان را در ادامه ی نسخه بلوری قسمت سوم فیلم Avengers (انتقام جویان) پخش کنند. با این حال،‌ تنها او این جزئیات را به اشتراک گذاشته است و معلوم نیست که این صحنه به عنوان صحنه‌های حذف شده اضافه شود یا قرار است یک نسخه ی طولانی‌تری از فیلم Avengers: Infinity War منتشر شود. پس از این مصاحبه، در یک فروشگاه آلمانی محتویات نسخه خانگی این فیلم منتشر و آشکار شد که طبق اطلاعات فاش شده، هیچ نشانه ای از نسخه اضافه و طولانی‌تر فیلم یا صحنه‌های گذشته تانوس در نسخه خانگی فیلم Infinity War دیده نشده است.

برادران روسو پیش از این در یک مصاحبه، برنامه ای که برای ساخت گذشته شخصیت تانوس در فیلم Avengers: Infinity War است را معرفی کرده بود اما این دو برادر گفتند که به دلیل احتمال کاهش سرعت فیلم به خاطر این صحنه تصمیم به حذف آن از فیلم گرفتند و بدین ترتیب این صحنه هیچوقت فیلمبرداری نشده است. با این حال، مارول احتمال دارد بعدها یک نسخه طولانی‌تر از فیلم Avengers: Infinity War را فیلمبرداری کند یا حتی ممکن است از گذشته تانوس یک فیلم کوتاه مستقل ساخته شود.

فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) که در ادامه ی مستقیم قسمت سوم فیلم Avengers محسوب میشود، در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

182 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *