انتشار تصویری جدید از کمدین ها در فیلم «ما همه با هم هستیم»

همزمان با اینکه جلوه‌های ویژه کامپیوتری فیلم «ما همه با هم هستیم» توسط بهنام خاکسار از دو هفته قبل ساخته شد، روابط عمومی این فیلم سینمایی امروز اولین تصویر را که پژمان جمشیدی و سروش صحت در «ما همه با هم هستیم» را نشان میداد به اشتراک گذاشت و توضیحاتی در مورد انتشار پوستر غیر رسمی این فیلم بیان کرد.

فیلم جدید کمال تبریزی که به تهیه کنندگی سیدرضا میرکریمی که فیلمبرداری آن تمام شده است، روایت داستانی از سقوط یک هواپیماست و دارای جلوه‌های ویژه فراوانی است و انتظار میرود تا چهار ماه آینده ادامه داشته باشد. این فیلم سینمایی طی دو ماه در تهران و قزوین فیلمبرداری شد.

روابط عمومی فیلم گفته است پوستر منتشر شده از این فیلم در فضای مجازی را تکذیب میکند و هنوز اتود پوستر این فیلم را هم نزده‌اند.
مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی از ستارگان این فیلم محسوب می‌شوند.

114 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *