نسخه ی جدیدی از فیلم “اژدها وارد می‌شود”توسط کارگردان فیلم Deadpool 2

دیوید لیچ، کارگردان فیلم Deadpool 2 قصد دارد از فیلم Enter the Dragon با بازی بروس لی، نسخه بازسازی‌شده ای را بسازد.

دیوید لیچ (David Leitch)، کارگردانی فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) ، قصد دارد کارگردان فیلم کلاسیک بروس لی، محصول سال ۱۹۷۳، یعنی فیلم Enter the Dragon یا همان اژدها وارد می‌شود باشد.

فیلم اژدها وارد می شود که آخرین هنرنمایی بروس لی در سینما پیش از مرگش است در زمان خودش موفقیت بزرگی بود. این فیلم پس از اکران بیش از نود میلیون دلار از سراسر جهان فروخت. این اثر همچنین یکی از بهترین فیلم‌های رزمی تاریخ محسوب میشود به‌طوری که از طرف کتابخانه ملی کنگره آمریکا خواسته شد که از ان در فهرست ملی ثبت فیلم نگهداری کنند. داستان فیلم اژدها وارد می‌شود روایتگر یک رزمی‌کار شائولین است که از طرف یک مامور انگلیسی به یک تورنمنت کاراته در جزیره‌ای وارد می‌شود است که توسط یکی از خلاف‌کار‌های بزرگ به‌نام هان کنترل می‌شود؛ خلافکاری که به استفاده ابزاری از تورنمنت کاراته برای پوشش جابه‌جایی مواد مخدر مشکوک است.

دیوید لیچ به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کارگردان نام‌آشنا است. او در ابتدا با کارگردانی فیلم Atomic Blonde در سال ۲۰۱۷ شناخته شد. او پس از آن کارگردانی فیلم ددپول ۲ را برعهده گرفت. وی هم‌اکنون نیز کارگردان اسپین‌آف مجموعه Fast & Furious با نام Hobbs & Shaw است که این فیلم از ماه سپتامبر (شهریور-مهر ماه)شروع به ساخت میکند. او همچنین کارگردانی فیلم اقتباسی Tom Clanys’s The Division که در حال توسعه است، را بر عهده دارد.

 

241 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *