اپلیکیشن شخصی تیلور سوئیفت او را دادگاهی کرد

 تیلور سوئیفت سوپراستار ۲۸ سالۀ احتمالا به دلیل اپلیکیشنی به نام swift life که در سال گذشتۀ میلادی از آن رونمایی کرد دادگاهی می‌شود.
به گزارش دوفصل به نقل از منبع خبری این برنامه که یک اپلیکیشن اجنماعی محسوب می‌شود. مخصوص طرفداران این خواننده طراحی شده تا راحت‌تر با یکدیگر  در ارتباط باشند.آنها می‌توانند موسیقی‌ ستاره محبوبشان را گوش کنند و خبرهای مربوط به او را از زبان خودش بشنوند. در این نرم افزار همچنین عکس‌ها و ویدئوهای منتشر نشده زیادی از این خواننده به مخاطبان ارائه می‌شود.

اما به تازگی یک کمپانی فعال در حوزه کامپیوتر که سوئیفت‌ لایف نام دارد ادعا کرده است که تیلور سوئیفت بدون هیچگونه اجازه از نام آنها برای اپلیکیشن شخصی خود استفاده کرده و به همین جهت قصد دارد  از سوئیفت شکایت کند. به نقل از تی.ام.زی آنها گفته‌اند که از سال ۲۰۰۷ کمپانی سوئیفت‌ لایف را صاجب هستند و مشخص است پیش از آنکه اپلیکیشن سوئیفت طراحی شود آنها در بازار حضور داشته‌اند.همچنین پاتریک بنوت، صاحب این کمپانی علامت تجاری این کمپانی را در سال ۲۰۰۸ ثبت کرده است.

بنوت ادعا می‌کند تیلور و تیمش نام تجاری او را بدون هیچ گونه اجازه ای گرفته اند و برای برند خودشان استفاده کرده‌اند. او پرونده‌ای برای نقض علائم تجاری علیه سوئیفت تشکیل داده و به دنبال خسارتی است که هنوز میزان آن مشخص نشده است.

126 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *