با نامزدهای جشن خانه سینما آشنا شوید

لیست فهرست نامزدهای این دوره از جشن توسط رییس بیستمین جشن خانه‌ی سینما، منتشر شد.

همانطور که مطلع هستید جشن خانه سینما امسال برگزار نمیشود. به‌تازگی علی نصیریان، رییس بیستمین جشن خانه سینما فهرست نامزدهای این دوره از جشن را که انتخاب داوران است، اعلام کرد. این فهرست براساس حروف الفبا (نام فیلم) نوشته شده است. در زیر فهرست نامزدهای جشن خانه سینما قابل مشاهده است:

بهترین فیلم:

  • ۱- علی جلیلوند «بدون تاریخ، بدون امضاء»
  • ۲- محمد خزاعی «به وقت شام»
  • ۳- مانی حقیقی «خوک»
  • ۴- رضا درمیشیان «عصبانی نیستم»
  • ۵- جهانگیر کوثری «فراری»

بهترین کارگردانی:

  • ۱- اصغر یوسفی نژاد «ائو» (خانه)
  • ۲- وحید جلیلوند «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۳- ابراهیم حاتمی کیا «به وقت شام»
  • ۴- فریدون جیرانی «خفه‌گی»
  • ۵- مانی حقیقی «خوک»
  • ۶- رضا درمیشیان «عصبانی نیستم»

بهترین بازیگر نقش اول زن:

  • ۱- محدثه حیرت «ائو» (خانه)
  • ۲- شبنم مقدمی «خجالت نکش»
  • ۳- الناز شاکردوست «خفه‌گی»
  • ۴- فرشته حسینی «رفتن»
  • ۵- غزل شاکری «سارا و آیدا»
  • ۶-زهرا داوودنژاد «شماره ۱۷ سهیلا»

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

  • ۱- امیر آقایی «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۲- نوید محمد زاده «خفه‌گی»
  • ۳- حسن معجونی «خوک»
  • ۴- حامد بهداد «سد معبر»
  • ۶- نوید محمدزاده «عصبانی نیستم»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  • ۱- زکیه بهبهانی «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۲- پانته آ پناهی ها «جشن دلتنگی»
  • ۳- لیلی رشیدی «خوک»
  • ۴- ‌پگاه آهنگرانی «سارا و آیدا»
  • ۵- مهتاب کرامتی «ناخواسته»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  • ۱- فرید سجادی حسینی «ایتالیا ایتالیا»
  • ۲- نوید محمد زاده «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۳- اکبر زنجانپور «پل خواب»
  • ۴- مسعود کرامتی «چهار راه استانبول»
  • ۵- نادر فلاح «سد معبر»
  • ۶- بهرام افشاری «کارگر ساده نیازمندیم»

بهترین فیلمنامه:

  • ۱- علی زرنگار و وحید جلیلوند «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۲- رضا مقصودی و افرا جورابلو «خجالت نکش»
  • ۳- مانی حقیقی «خوک»
  • ۴- فرید مصطفوی و ابوالحسن داوودی «زادبوم»
  • ۵- امیر عربی «سارا و آیدا»
  • ۶- رضا درمیشیان «عصبانی نیستم»

بهترین فیلمبرداری:

  • ۱- پیمان شادمان فر «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۲- مسعود سلامی «خفه‌گی»
  • ۳- داود امیری «دلم میخواد»
  • ۴- فرشاد محمدی «قاتل اهلی»
  • ۵- بهرام بدخشانی «نگار»

بهترین تدوین:

  • ۱- مهرداد خوشبخت «به وقت شام»
  • ۲- محمدرضا موئینی و هدا موئینی «بیست و یک روز بعد»
  • ۳- بهرام دهقانی «خفه‌گی»
  • ۴- احمد مرادپور «سارا و آیدا»
  • ۵- حسن حسندوست «فراری»
  • ۶- بهرام دهقانی «نگار»

بهترین صدابرداری:

  • ۱- جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم زاده «اسرافیل»
  • ۲- امین میرشکاری «بدون تاریخ، بدون امضا»
  • ۳- طاهر پیشوایی «به وقت شام»
  • ۴- رشید دانشمند «پل خواب»
  • ۵- پرویز آبنار «فراری»

 بهترین موسیقی فیلم:

  • ۱- آرمان موسی پور «چهار راه استانبول»
  • ۲- کارن همایونفر «خفه‌گی»
  • ۳- پیمان یزدانیان «خوک»
  • ۴- ستار اورکی «فیلشاه»
  • ۵- بهزاد عبدی «قاتل اهلی»
  • ۶- امیر معینی «ملی و راه‌های نرفته اش»

بهترین طراحی صحنه:

  • ۱- محسن نصراللهی «بدون تاریخ، بدون امضاء»
  • ۲- کامیاب امین عشایری «بیست و یک روز بعد»
  • ۳- حجت اشتری «سد معبر»
  • ۴- کیوان مقدم «مالاریا»
  • ۵- امیر اثباتی «هجوم»

بهترین طراحی لباس:

  • ۱- سارا سمیعی «اسرافیل»
  • ۲- کامیاب امین عشایری «بیست و یک روز بعد»
  • ۳- نازنین خزائی «تابستان داغ»
  • ۴- نگار نعمتی «خوک»
  • ۵- امیر اثباتی «هجوم»

بهترین صداگذاری:

  • ۱- علیرضا علویان «به وقت شام»
  • ۲- محمود موسوی نژاد «جشن دلتنگی»
  • ۳- آرش قاسمی «حریم شخصی»
  • ۴- امیر حسین قاسمی «خوک»
  • ۵- محمدرضا دلپاک «عصبانی نیستم»

بهترین چهره پردازی:

  • ۱- محسن ملکی «آپاندیس»
  • ۲- عبدالله اسکندری «بدون تاریخ، بدون امضاء»
  • ۳- عباس عباسی «چهار راه استانبول»
  • ۴- مهرداد میرکیانی «خوک»
  • ۵- نوید فرح مرزی «مصادره»

بهترین جلوه های بصری:

  • ۱- سید هادی اسلامی «به وقت شام»
  • ۲- فرید ناظرفصیحی «چهار راه استانبول»
  • ۳- بهنام خاکسار «سارا و آیدا»
  • ۴- امیر ولیخانی «شکلاتی»
67 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *