رامبد جوان خطاب به سه قوه: با همه ی کم‌کاری‌ها و با همه‌ی خیانت‌هاتون! همین حالا صادقانه با ما حرف بزنید

رامبد جوان امروز با متنی که عصبانیت خود را نشان میداد از عملکرد مسئولان نظام جمهوری اسلامی بخاطر اینکه با مردم در این شرایط وخیم اقتصادی صحبت نمیکنند، انتقاد کرد. جوان بر این باور است که در شرایطی که مرتب قیمت اجناس رو به افزایش است، مسئولان باید با مردم مشورت کنند تا هنوز کسی به این صحبت‌ها گوش میدهد. او همچنین معتقد است با وجود اینکه مسئولان کم کاری و حتی خیانت میکنند، با مردم با صداقت صحبت میکنند.

رامبد جوان در اینستاگرام خود اینگونه خطاب کرد: « سلام آقای مسئول،، سلام خانم و آقای مجلس، سلام آقای دولت، سلام آقای قوه قضاییه!

نمیتوان این همه سکوت از جانب شما آقایان و شاید هم خانم‌ها را باور کرد! خیلی برای همه ما دشوار است. ما که از شما چیز زیادی درخواست نکرده ایم. ما فقط میخواهیم از ماهم نظرخواهی کنید و مشکلاتی که همه ی ما در آن دست و پنجه نرم میکنیم را برامون شرح دهید تا بفهمیم که در چه موقعیتی هستیم. شاید اینگونه بتوانیم آسون‌تر این مسئله را تحمل کنیم و شاید شما با گفتنش سبک‌تر بشین!

و ما هم در اینصورت البته اگر صادق باشین کمک بیشتری میکنیم تا  این روزهای سخت را بگذرانیم.

گرچه مردم ما صبوری، مهربونی و نجیب‌ بودن خود را به همه مردم دنیا نشان دادند و ثابت کردند که هیچ کس مثله آنها نمیتواند باشد.

ولی به‌ نظرم انقدرعجله در خرید چیزهایی که قیمتشون دائما در حال بالا رفتن است به این دلیل است که هیچ‌کس به ما توضیحی نمیده و تحلیلی بهمون ارائه نمی‌ده. خدا نیاره اون روزی رو که قصه‌ی مسئولامون برای ما مثل قصه‌ی چوپان دروغگو بشه.

اگه از اول باهامون صادقانه حرف میزدین الان فقط باید میگفتین که سراغ چه چیزهایی که تهدید کننده ی اقتصادمون هست و به ما آسیب‌ میزند نریم.

آقای رئیس جمهور! هستین؟!

ما مردم شما را انتخاب کردیم و محرم‌تر از مردم برای شما هیچ کسی وجود ندارد.

خانم‌ها و آقایان مجلس!

قرارمون اینه که شما حواستون به اوضاع باشد و نظارت بر عملکرد همه‌ی مجموعه‌ها داشته باشید، نه اینکه راحت بشینین و فقط تماشا کنین!

آقایان قوه قضاییه!

شما باید خطاکار رو مجازات کنین و به او را به همه‌ی مردم نشان دهید. اینجور که قابل مشاهده هست یا مجازات نمی‌‌کنین یا به مردم نشان نمیدهید که در هر دو صورت میتوان گفت خطاکارترینین.

لطفاً لطفاً لطفاً باوجود همه ی کم‌کاری‌ها، با همه‌ی خطاها و البته گاهی با همه‌ی خیانت‌هاتون! همین حالا وقتشه با مردم هم صحبت بشین و صادقانه

توضیح بدین. قبل از اینکه دیگه کسی به حرف‌هاتون گوش نده.

همه‌ی ما عاشق چیزهایی هستیم که با هزینه زیاد از خونواده‌هامون، جوونهامون، جوونی‌مون و… به‌دست آوردیم. هنوز خیلی از همون جوونا که الان دیگه سنشون بالا رفته جلوی چشممون دارن نابود میشن. اجازه ندین که بیشتر ازین نسبت به همه ى باورها و همه ى گذشته‌مون احساس نفرت و شرم داشته باشیم.»

83 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *