علاقه شدید هنری کویل به بازی در نقش گرالت در سریال The Witcher

هنری کویل، بازیگر نقش سوپرمن، اخیرا به بازی در نقش گرالت در سریال The Witcher شبکه نتفلیکس تمایل پیدا کرده است.

هنری کویل بخاطر بازی در نقش سوپرمن در فیلم‌هایی چون Man of Steel و Justice League بسیار محبوب است. کویل اخیرا در فیلم Mission: Impossible – Fallout هم بازی کرده است. این بازیگر محبوب همینطور بازی‌های ویدیویی را بسیار دوست دارد و میتوان او را از طرفداران بزرگ بازی‌هایی چون Skyrim یا World of Warcraft خواند. به حدی که در سال ۲۰۱۳، به دلیل مشغول بودن با بازی World of Warcraft تماس زک اسنایدر کارگردانی که خبر پذیرفته شدنش برای ایفای نقش سوپرمن را میخواست به او بدهد، رد کرده بود!

هنری کویل در برنامه‌ای که در مورد فیلم Mission: Impossible – Fallout بود مصاحبه‌ای با سایت IGN کرده بود. یکی از بخش های این مصاحبه درمورد بازی‌ای که این روز‌ها انجام میدهد بود. او توضیح داد:

اخیرا بازی The Witcher 3 را به پایان رسانده ام. این بازی فوق العاده است.

درپی صحبت های کویل ، نماینده آی‌جی‌ان از او پرسید که آیا علاقه ای به بازی در سریال ویچر شبکه نتفلیکس دارد یا خیر:

صد درصد! بی شک [ایفای نقش گرالت در این سریال] برای من تجربه ای فوق العاده است. من حتی اخیرا کتاب‌های ویچر را هم میخونم که آن‌ها هم قطعا ارزش دارند که خوانده شوند.

هنری کویل در حالی که عاشق بازی درThe Witcher بوده که چندی پیش خبر لغو اکران این سریال تا سال ۲۰۲۰ اعلام شد. نتفلیکس لورن هیسریچ را شورانر این سریال تعیین کرده است و نویسندگان آن هم قبلا در سریال‌هایی مثل Jessica Jones و The Tick کار کرده اند. Netflix همچنین چندی پیش تمام شدن فیلم‌نامه قسمت آزمایشی این سریال را اعلام کرده است.

 

136 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *