لغو اکران فیلم جدید جانی دپ بدون هیچ توضیحی!

فیلم جدید جانی دپ با عنوان «شهر دروغ‌ها» که قرار بود از ماه آینده (هفتم سپتامبر) به شکل گسترده در سینماها به نمایش در بیاید دیگر اکران نمیشود. این فیلم جنایی را برد فرمن کارگردانی میکند و دپ و فارست ویتاکر در آن بازی میکنند. دپ در این فیلم نقش راسل پول کارآگاه اداره پلیس لس آنجلس را داشته است که یک سال بعد از اینکه توپاک شکور خواننده رپ معروف کشته شد،  به پرونده قتل دیگر رپر معروف امریکا «نوتوریس بیگ» یا «بیگی اسمالز» (با نام واقعی کریستوفر والاس) رسیدگی میکند.

به نوشته ایندی وایر، کمپانی «گلوبال رود انترتینمنت» که مجوز پخش این فیلم را گرفته است اعلام کرده است که اکران «شهر دروغ‌ها» در سینماهای امریکای شمالی در تاریخ هفتم سپتامبر لغو شده است و حتی تاریخ جایگزین دیگری برای اکران فیلم جدید جانی دپ گفته نشده است.

از سوی دیگر، شرکتی که به عنوان سرمایه‌گذار در تهیه و تولید این فیلم نقشی داشته به پرسش‌های خبرنگاران درباره علت این تصمیم ناگهانی پاسخی نداده است. پروژه سینمایی «شهر شلوغ‌ها» راه تولید پرچالشی را داشته است، یکی ازین موارد تاثیر گذار را میتوان آن‌ اتفاق که دپ سر فیلمبرداری یکی از عوامل پشت صحنه را با کتک و توهین آزارش داد نام برد.

در این شکایت که علیه ستاره ۵۵ ساله هالیوود است، دپ متهم به بیش از دو بار مشت کوبیدن به گرگ راکی بروکس مدیر صحنه سابق پروژه و اهانت و آزار کلامی به او شده است. به علاوه، بروکس اعلام کرده وقتی که از شکایتش دست نمیکشد از کار برکنار می‌شود. حواشی جانی دپ از سال ۲۰۱۶ که با داستان متهم شدن به خشونت خانگی از طرف امبر هرد همسر سابقش شروع شد و پایانی ندارد و هر بار  با تیترجدیدی در رسانه‌های سینمایی ظاهر میشود. اخیرا دپ از یکی از مدیران مالی‌اش شکایت کرده و او را متهم به فریب و کلاهبرداری کرده و از او درخواست ۲۵ میلیون دلار غرامت کرده است.

فیلم سینمایی «شهر دروغ‌ها» (City of Lies) از کتاب غیر داستانی «لابیرنت» نوشته رندال سالیوان الهام گرفته است. این کتاب ماجرای تحقیقات پلیس در پرونده قتل نوتوریس بیگ را روایت میکند که هنوز حل نشده است.

110 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *