تصویری از تام هاردی در فیلم Fonzo منتشر شد

انتشار تصویر جدیدی از فیلم Fonzo نشاندهنده ی این است که تام هاردی در این فیلم در نقش آل کاپون ظاهر میشود.

جاش ترانک، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز) و فیلم Chronicle (تاریخچه) از فیلم بیوگرافی Fonzo با هنرنمایی تام هاردی عکس تازه ای منتشر کرد که به نظر فوق العاده است. در این فیلم تام هاردی، که در فیلم‌هایی نظیر فیلم The Dark Knight Rises (شوالیه تاریکی بر می‌خیزد)، فیلم Dunkirk (دانکرک)، فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) و فیلم The Revenant (از گور برخاسته) به عنوان گانگستر بی‌رحم آل کاپون ایفای نقش کرده، بازی میکند.  یکی از معروف‌ترین خلاف‌کارها و از سردمداران جرایم سازمان‌یافته را میتوان آل فونزو کاپون خواند که سمبل نادیده گرفتن قانون و نظم در امریکا شناخته شده بود. او بعد از یک دهه که دوران محکومیتش گذشت، درحالی که ۴۷ سال سن داشت ، جنون و زوال عقل به او دست داد و خاطراتش از کارهای وحشیانه و ترسناکی که در گذشته انجام داده بود، در زندگی روزمره‌اش رسوخ پیدا کرد. در زیر تصویر تازه انتشاریافته از این فیلم را ببینید.

در طول این سال‌ها بازیگران زیادی در نقش آل کاپون ظاهر شده اند از جمله اینها میتوان پل مونی در فیلم The Shame of a Nation، راد استایگر در فیلم Al Capone، نویل برند در سریال The Scarface Mob، جیسون روباردز در فیلم The St. Valentine’s Day Massacre، بن گازارا در فیلم Capone، استیون گراهام در مجموعه تلویزیونی Boardwalk Empire، آنتونی لاپالیا در فیلم Road to Perdition و مشهورترین آن‌ها رابرت دنیرو در فیلم The Untouchables اثر برایان دی پالما نام برد.

لیندا کاردلیانی در نقش ماءِ کاپون (همسر رنجور آل کاپون)، مت دیلون در نقش جانی توریو (دوست بسیار نزدیک آل کاپون)، کایل مک‌لاکلن در نقش کارلاک (دکتر آل کاپون)، کاترین ناردوچی در نقش رزی (یکی از خواهران آل کاپون)، جک لودن در نقش کرافورد و جینو کافارلی در نقش جینو بازیگران دیگری هستند که در کنار تام هاردی در فیلم Fonzo بازی میکنند. جاش ترانک کارگردان و فیلمنامه نویس این فیلم و استودیو BRON و Creative Wealth Media وظیفه تولید و ساخت آن را دارند.طبق انتظارات، این فیلم در سال ۲۰۱۸ به روی پرده میرود اما تا به حال تاریخ اکران آن به صورت رسمی منتشر نشده است.

164 بازدید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *